پرينت
26
آذر

سفیر جمهوری اسلامی ایران در اوکراین از کارخانه شهر سومی بازدید نموده است.

. Posted in اقتصاد

posol1

     در تاریخ 25 نوامبر سال 2010 هیئت نمایندگی استان قزوین (ایران) به ریاست جناب آقای اکبر قاسمی علی آبادی، سفیر فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در اوکراین از کارخانه فرونزه سومی بازدید نموده است.

   در موقع بازدید از کارخانه فوق آقای یوری بوخولدین، مدیر امور فنی و آقای مارک کراوچنکو، مدیر امور کادرهای کارخانه همراه هیئت ایرانی بودند. آنها در خصوص توانمندی های کارخانه در زمینه تولید تجهیزات ماشین سازی منجمله برای بخش نفت و گاز به مهمان های بلندمقام تعریف نموده اند. ضمناً برای تولید محصولات هر نوع پیچیدگی این کارخانه دارای هم زیربنای تولیدی مربوطه و هم پرسونل مجرب می باشد. آقای اکبر قاسمی علی آبادی طی بازدید از نمایشگاه کارخانه توانست به مراتب فوق اطمینان کاملی بیابد. 

    طبق گفته های آقای سرگی ایوچنکو، رئیس آن واحد، بازدید از کارخانه تعجب آمیخته به وجد در آقای سفیر تولید کرده است که در این خصوص در کتابچه مهمانهای محترم نمایشگاه یادداشت نموده است. ضمن گفتگو با نمایندگان کارخانه آقای قاسمی علی آبادی به این اشاره نموده که حالا روابط بازرگانی بین کشور های ما به طور کافی  توسعه نیافته و هدف ایشان مساعدت به افزایش سریع ظرفیت تحویل محصولات هم از اوکراین به ایران و هم از ایران به اوکراین می باشد. 

     بر طبق اظهارات آقای سفیر سابقه و تجربیات همکاری با کارخانه مذکور و همچنین این سفر هیئت ایرانی به شهر سومی زمینه محکمی برای رشد و گسترش همکاری با سازمان ماشین سازی سومی بوده و در آینده نزدیک قرار است هیئت نمایندگی رسمی اوکراین به ایران سفر نماید و طوری که آقای اکبر قاسمی علی آبادی اظهار نموده نمایندگان کارخانه سومی در ترکیب آن حتماً حضور خواهند داشت. آقای سفیر تاکید نموده: طی بازدید پیش بینی شده ما در خصوص اقدامات و همکاری آینده برنامه ریزی دقیق خواهیم کرد. 

مقاله هاى مشابه

در سايت

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تماس با ما

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید