پرينت
29
مهر

На выставке представлена IDRO

on جمعه, 29 مهر 1390 14:29. Posted in اوکراین-ایران

IMG 9655Организация развития и модернизации промышленности Ирана (IDRO) является первопроходцем в сфере глобализации иранской промышленности. 

پرينت
28
مهر

Нас посетили высокие гости из Ирана

on پنج شنبه, 28 مهر 1390 20:42. Posted in اوکراین-ایران

posol ministr_vistavkaВ день открытия выставки 18 октября наш стенд на выставке посетила делигация из Ирана во главе с министром промышленности и коммерции (Industries and Business) Ирана Мехди Газанфари в сопрвождении посла Ирана в Украине Акбара Гасеми Алиабади.

پرينت
27
مهر

اوکراین و ایران: آغاز مرحله جدید در روابط دوجانبه

on چهارشنبه, 27 مهر 1390 18:59. Posted in اوکراین-ایران

exhibition

     در این هفته در شهر کی یف نمایشگاه اختصاصی اثتصادی جمهوری اسلامی ایران که از لحاظ دامنه آن نسبت به نمایشگاه های قبلی از توانمندی های بیشتر برخوردار می باشد افتتاح شده است.

هدف این نمایشگاه نمایش توانمندی های تولیدی، محصولات صنعتی و فنآوریهای کشور است. در مراسم افتتاحیه نمایشگاه آقای مهدی غضنفری، وزیر  صنایع و معادن و تجارت ایران که صرف نظر از برنامه فشرده ملاقات با مقامات اوکراین وقت برای مصاحبه با روزنامه دن را پیدا کرده شرکت داشته است. آقای غضنفری به زبان انگلیسی که زبان مصاحبه بوده بخوبی تسلط داشته فقط در پاسخ به سؤال آخر از زبان فارسی استفاده کرد.

پرينت
26
مهر

نمایشگاه اختصاصی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در اوکراین افتتاح شده است.

on سه شنبه, 26 مهر 1390 19:18. Posted in اوکراین-ایران

exhibition

     کی یف، 18 اکتبر.

    در خانه اوکراین مراسم با شکوه افتتاحیه نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اوکراین برگزار شده است. در این مراسم آقای تاراس چورنوویل، معاون اول کمیته امور خارجی شورای عالی اوکراین، آقای اکبر قاسمی علی آبادی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در اوکراین و آقای مهدی غضنفری وزیر صنعت، معادن و تجارت ایران حضور داشتند. در چارچوب نمایشگاه فوق همه علاقمندان فرصتی در دست دارند با دستآورد های ایران در رشته های صنایع نفت و گاز، فنآوریهای جدید، خدمات مهندسی و فنی، تجهیزات پزشکی و بیمارستانی و غیره آشنا شوند. هدف این نمایشگاه ارتقای میزان همکاری اقتصادی دو کشور، آشنایی بیشتر اوکراینی ها با توانمندی های ایران و همچنین تقویت همکاری دو کشور در تمام زمینه ها می باشد. 

پرينت
30

ایران به اوکراین علاقمند شده است.

on دوشنبه, 30 -3443 00:00. Posted in اوکراین-ایران

logo blue

     ایران در پی شرکا و متفقین جدیدی می باشد. در میان شرکای بالقوه ایران اوکراین نیز محسوب می شود. چند ده تا رشته صنعتی وجود دارد که همکاری ایران و اوکران در آنها متقابلاً مفید خواهد بود. 

پرينت
23
مهر

نمايشگاه اختصاصی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در کی یف

on شنبه, 23 مهر 1390 12:39. Posted in اقتصاد

exhibition

     از تاریخ 18 الی 24 اکتبر سال جاری در خانه اوکراین نمایشگاه اختصاصی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در کی یف برگزار خواهد شد. گروه های کالایی که در معرض نمایش قرار خواهد گرفت عبارت است از تجهیزات پزشکی، مواد دارویی و داروهای گیاهی، محصولات رشته های پزشکی جانبی، لوازم آزمایشگاهی، مواد غذایی، خشکبار، مصالح ساختمانی و بهداشتی، کاشی و سرامیک، فرش دستباف، خدمات معاصر فنی و مهندسی، فنآوریهای نانو، خودرو، تریلر و کمپرسور، چراغ های روشنایی و لوستر، تجهیزات تاسیسات سرمایش و گرمایش، محصولات صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، جنس مصرف عمومی...

پرينت
09
اسفند

اوکراین در زمان حکومت آقای یانوکویچ ایران را متمم می کند.

on دوشنبه, 09 اسفند 1389 17:53. Posted in اقتصاد

logo blue

     آقای علی اکبر صالحی، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشته که بعد از مدت تعطیل روابط بین اوکراین و ایران مورد گسترش قرار گرفته است. این اظهارات در موقع ملاقات نامبرده با هیئت نمایندگی اتحادیه ملی روزنامه نگاران اوکراین در شهر تهران اعلام شده است.  

مقاله هاى مشابه

در سايت

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تماس با ما

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید