پرينت

در باره ما

با سلام

     هدف عمده شرکت ما این است که به شما کمک نماییم تا در بازار اوکراین کارتان را به راه بیاندازید و شرکای قابل اعتماد را برای همکاری تجاری متقابل پیدا کنید که زمینه مناسبی را برای رشد و توسعه و تغییرات مطلوب در فعالیت شما فراهم خواهد ساخت.    

     بیزنس بین المللی صرف نظر از اینکه برای دریافت سود شخصی و یا به طور حرفه ای به آن مشغول هستید یک کار حساسی است و چیزی که از همه سختتر می باشد ظرفیت چشمگیر اطلاعات خارجی است که می تواند در تصمیم گیری شما تاثیر اساسی بگذارد. برای تاجر مجرب تمام اطلاعات مهم و هرگونه رشته اطلاعات (علمی و اقتصاد تا روابط بین المللی و سیاست دولتی) مفید است چرا که کلیه آن در اقتصاد و بازار های دارایی و نیز نرخ سهام خصوصی اثری دارد.

     همه مراتب فوق الذکر بیزنس بین المللی را پیچیده تر می کند اما به همین خاطر پروسه انجام آن جالبتر شده و لذت خاصی دارد چون وقتیکه بطور جدی شاغل به آن هستید با جهان نامحدود معلومات جدید برخورد خواهید نمود و از این به بعد وظایف شما به عنوان تاجر نه فقط آشنایی با محتوی روزنامه های یومیه و اطلاعات دارایی اساسی بلکه مطالعه یک دنیا مجلات علمی، فنی، فرهنگی، پزشکی، سیاسی و البته منابع مختلف اینترنتی هم خواهد شد. 

     بعد از بررسی همه اطلاعات مورد دسترسی با ضرورت جدایی مراتب اصلی و نتیجه گیری مربوطه روبرو می شوید. بیشترین قسمت اطلاعات موجود جالب و مورد توجه بوده منتها نه همه آن مفید و به کار برده می شود. ارزیابی اطلاعات و جمع بندی بخشی تفکیک شده و استفاده از آنها برای بیش بینی تغییرات بازار دارایی سختترین مسئله است که آدم شاغل به بیزنس با آن مواجه خواهد شد اما همین است که لذت واقعی می بخشد. 

     برای اینکه به شما کمک نماییم تا تمام خصوصایت راه اندازی بیزنس در اوکراین را درک نمایید تلاش جمع آوری کلیه اطلاعات لازم را می کنیم.     

     در این سایت موازین قانونگذاری به همراه آخرین اصلاحات، تغییرات، تفسیرات و مراتب مشورتی ارائه شده است. بعضی از مطالب بعد از ثبت نام در این سایت در دسترس آزاد می باشد ولی بعضی از آنها فقط بعد از پیش پرداخت مربوطه در اختیار قرار خواهد گرفت. همه سؤالات شما را به آدرس: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  ارسال فرمایید.

همیشه خدمت شما هستیم!

در سايت

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

تماس با ما

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید